Üdvözöljük a Karrier lehetőségek között!

Kérjük tekintse meg a nyitott pozícióinkat

1.Vizsgáló mérnök

Mivel járulhat hozzá a sikerünkhöz:

• vizsgálati feladatok elvégzése

• vizsgálati dokumentáció elkészítése, összeállítása

• kapcsolattartás más szakértőkkel, szaktanúsítókkal és tanúsítókkal

• Jegyzőkönyv készítés angol és magyar nyelven

• Szükség esetén vevőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

•   A szakterületnek megfelelő mérnöki, üzemmérnöki végzettség (BSc vagy MSc);

•  Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Windows, Word, Excel, PowerPoint, Outlook);

•  Angol nyelv középszintű ismerete (írásbeli és szóbeli);

•  Szakterületen szerzett min. 1 év tapasztala

•  Mérő és vizsgáló eszközök önálló/együttes használata (munkavédelmi szabályok betartásával);

•  Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége;

•  Pártatlanság és függetlenség a vállalat ügyfeleitől, illetve a megfelelőség értékelés tárgyától;

•  Mérnöki gondolkodásmód;

•  Pozitív, gyakorlatias szemlélet;

•  Megoldás és sikerorientált gondolkodásmód;

•  Határozott, precíz, pontos, önálló munkavégzés;

•  Új ismeretek iránti fogékonyság;

•  ”B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

•  Szakmai szervezetek munkájában való részvétel;

•  Német nyelvismeret.

2.EMC mérnök

·       EMC tesztek végrehajtása és megtervezése

·       Akkumulátor tesztelések tervezése és végrehajtása

·       Laborfejlesztéshez szükséges eszközök tervezése, előkészítése, beszervezése

·       Teszt eljárások fejlesztése, folyamat leírások készítése

Elvárások

·       Felsőfokú műszaki végzettség preferáltan Villamosmérnök.

·       Villamos tesztelésben szerzett tapasztalat

·       Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudásra

·       Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

·       Precizitás, agilitás, nyitottság új területek megismerésére

Amit kínálunk:

·       Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz

·       Lendület: dinamikusan fejlődő csapat

·       Lehetőségek: egy széles termék és szolgáltatás terület megismerése, a piac meghatározó tanúsító és tanácsadó cégeivel való együttműködés.

Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Váci út 77.
A szakmai CV-ket erre a címre várjuk: info@conformiticslab.com